-40%

Фустан - код 717 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41510
-40%
Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.769,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1679 - 3 - црна
  Фустан - код 1679 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 0710 - 1 - црна
  Фустан - код 0710 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 7793 - црна
  Фустан - код 7793 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Къси панталонки в розово - код 8256
  Кратки панталони - код 8256 - розова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Дамски сет от три части в розово - код 5069
  Комплет - код 5069 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 4. Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 3912 - црна
  Маица - код 3912 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Дамски бански костюм с връзки в две части в лилаво - код 9051
  Купачи - код 9051 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски топ с къдрички в бяло - код 11537
  Топ - код 11537 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Топ - код 11927 - црна
  Топ - код 11927 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.609,71 Регуларна цена MKD 4.349,71