-57%

Фустан - код 752 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38667
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7776 - црна
  Фустан - код 7776 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 9103 - црна
  Фустан - код 9103 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 8899 - црна
  Фустан - код 8899 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 2169 - црна
  Фустан - код 2169 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 7141 - црна
  Фустан - код 7141 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 91033 - 1 - црна
  Комбинезон - код 91033 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Код B449 - борда
  Код B449 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Блуза - код 11898
  Блуза - код 11898
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Дамска риза в бяло - код 0633
  Кошула - код 0633 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11881 - окер
  Фустан - код 11881 - окер
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Парео - код 0666 -1 - шарена
  Парео - код 0666 -1 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Топ - код 11758
  Топ - код 11758
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 2856 - неон жолта
  Фустан - код 2856 - неон жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 4519 - виолетова
  Блуза - код 4519 - виолетова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71