-57%

Фустан - код 752 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38668
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 149 - црвена
  Фустан - код 149 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Код B76 - црна
  Код B76 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Код AC-1006 - бело
  Код AC-1006 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Хеланки - код 2253 - 1 - шарена
  Хеланки - код 2253 - 1 - шарена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фармерки - код 4184 - 1 - темно сива
  Фармерки - код 4184 - 1 - темно сива
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Сукња - код 2944 - црна
  Сукња - код 2944 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 4121
  Блуза - код 4121
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 41511 - бело
  Блуза - код 41511 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Комплет - код 9877 - црна
  Комплет - код 9877 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71