-57%

Фустан - код 752 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38665
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4476 - розова
  Фустан - код 4476 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 11548 - пудра
  Фустан - код 11548 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 149 - пудра
  Фустан - код 149 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Код B274
  Код B274
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Спортски комплет - код 1629 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 1629 - 1 - шарена
  MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки-долен дел - код 6201 - бело
  Тренерки-долен дел - код 6201 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Код LS542 - црвена
  Код LS542 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 4519 - виолетова
  Блуза - код 4519 - виолетова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Код 5560 - портокалова
  Код 5560 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 5878 - бело
  Фустан - код 5878 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Блуза - код 40222 - бело
  Блуза - код 40222 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Спортски комплет - код 2601 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2601 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71