-57%

Фустан - код 752 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38666
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 5077-3 - шарена
  Кратки панталони - код 5077-3 - шарена
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 2. Код 3344 - темно сива
  Код 3344 - темно сива
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 3. Спортски комплет - код 183 - сиво
  Спортски комплет - код 183 - сиво
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Сукња - код 1920 - 5 - шарена
  Сукња - код 1920 - 5 - шарена
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.130,71
 5. Код DD-570 - жолта
  Код DD-570 - жолта
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 6. Фустан - код 0081 - неон зелена
  Фустан - код 0081 - неон зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Кошула - код 4443 - 5 - шарена
  Кошула - код 4443 - 5 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Фустан - код 059 - ментол
  Фустан - код 059 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Кошула - код 913 - бело
  Кошула - код 913 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Топ - код 4022 - црна
  Топ - код 4022 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71