-48%

Фустан - код 758 - црна

Нема на залиха
SKU
38928
-48%
Special Price ден 1.247,00 Регуларна цена ден 2.407,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2013 - сиво
  Фустан - код 2013 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Код AC-1027 - кафеава
  Код AC-1027 - кафеава
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 3. Фустан - код 979 - 2 - шарено
  Фустан - код 979 - 2 - шарено
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 4. Фустан - код 841 - 2 - шарено
  Фустан - код 841 - 2 - шарено
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 619 - сиво
  Фустан - код 619 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Комплет - код 1511 - тиркизна
  Комплет - код 1511 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 802 - виолетова
  Фустан - код 802 - виолетова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Купачи - код 723 - црвена
  Купачи - код 723 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Палто - код 7709 - црна
  Палто - код 7709 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 10. Јакна - код 9461 - розова
  Јакна - код 9461 - розова
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71