-35%

Фустан - код 764 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38785
-35%
Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6071 - бело
  Фустан - код 6071 - бело
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фустан - код 0252 - 2 - бело
  Фустан - код 0252 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Фустан - код 1426 - бело
  Фустан - код 1426 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 8668 - бела
  Фустан - код 8668 - бела
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Фустан - код 1788 - бела
  Фустан - код 1788 - бела
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
Слични производи
 1. Код NH2813
  Код NH2813
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Сукња - код 1228 - 1 - црна
  Сукња - код 1228 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Комбинезон - код 254 - жолта
  Комбинезон - код 254 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Најниско MKD 2.552,00 Регуларна цена MKD 3.132,00
 5. Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Хеланки - код 7815 - црна
  Хеланки - код 7815 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 555 - сиво
  Комплет - код 555 - сиво
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Тренерки - код 1777 - борда
  Тренерки - код 1777 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 3939 - путер зелена
  Фустан - код 3939 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Џемпер - код 0661 - црна
  Џемпер - код 0661 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71