-43%

Фустан - код 774 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39293
-43%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12003 - црвена
  Фустан - код 12003 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 9949 - корали
  Фустан - код 9949 - корали
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 4671 - црвена
  Фустан - код 4671 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Фустан - код 20100 - црвена
  Фустан - код 20100 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 11966 - црвена
  Фустан - код 11966 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5290 - розова
  Фустан - код 5290 - розова
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Топ - код 11909
  Топ - код 11909
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 2129 - црна
  Фустан - код 2129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 4948
  Блуза - код 4948
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Блуза - код 9630 - 2
  Блуза - код 9630 - 2
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Комплет - код 6575 - 1 - црна
  Комплет - код 6575 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 4145
  Блуза - код 4145
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 2594 - 1 - розова
  Фустан - код 2594 - 1 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комплет - код 5923 - зелена
  Комплет - код 5923 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 0006 - црвена
  Фустан - код 0006 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71