-43%

Фустан - код 774 - графитна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39292
-43%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Графитна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5925 - сиво
  Фустан - код 5925 - сиво
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 2129 - сиво
  Фустан - код 2129 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 9010 - сиво
  Фустан - код 9010 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 9690 - темно сива
  Фустан - код 9690 - темно сива
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 1030 - сиво
  Фустан - код 1030 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
Слични производи
 1. Џемпер - код 407 - кафеава
  Џемпер - код 407 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 0055 - портокалова
  Блуза - код 0055 - портокалова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 956 - кафеава
  Фустан - код 956 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дуксер - код 3262 - борда
  Дуксер - код 3262 - борда
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Спортски комплет - код 581 - бело
  Спортски комплет - код 581 - бело
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 6. Фустан - код 3939 - црна
  Фустан - код 3939 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Тренерки - код 4050 - 2
  Тренерки - код 4050 - 2
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 8. Блуза - код 1070 - црна
  Блуза - код 1070 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Комбинезон - код 4455 - жолта
  Комбинезон - код 4455 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 6581 - бело
  Маица - код 6581 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71