-51%

Фустан - код 781 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40752
-51%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 65% Полиестер-35%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5925 - црна
  Фустан - код 5925 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 11513 - црна
  Фустан - код 11513 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Фустан - код 8706 - 1 - црна
  Фустан - код 8706 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2333 - црна
  Фустан - код 2333 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 1573 - 1 - црна
  Фустан - код 1573 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Код P85 - 4 - шарена
  Код P85 - 4 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Панталони - код 6077 - 6 - сиво
  Панталони - код 6077 - 6 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 0489 - црна
  Фустан - код 0489 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комбинезон - код 2251 - 1 - црна
  Комбинезон - код 2251 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Блуза - код 4207 - црна
  Блуза - код 4207 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Тренерки - код 5583 - зелена
  Тренерки - код 5583 - зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 7. Хеланки - код 20267 - 1 - розова
  Хеланки - код 20267 - 1 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 1000 - бело
  Фустан - код 1000 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Код B82 - бела
  Код B82 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Ролка - код 1591 - 6 - црвена
  Ролка - код 1591 - 6 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71