-51%

Фустан - код 781 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40753
-51%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 65% Полиестер - 35%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9963 - црвена
  Фустан - код 9963 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 5380 - 2 - црвена
  Фустан - код 5380 - 2 - црвена
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 4754 - 4 - борда
  Фустан - код 4754 - 4 - борда
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 4671 - црвена
  Фустан - код 4671 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 7794 - црна
  Фустан - код 7794 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Слични производи
 1. Атрактивен бански цял в лилаво - код 1091
  Купачи - код 1091 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамска тениска в черно с принт код - 1166
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комплет - код 11854 - црна
  Комплет - код 11854 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски топ потник в бяло - код 2245
  Топ - код 2245 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 11939 - капучино
  Фустан - код 11939 - капучино
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамски бански в бяло - код 6128
  Купачи - код 6128 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Ефектна дамска тениска в жълто - код 0599
  Маица - код 0599 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 1070 - црна
  Блуза - код 1070 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 2447 - 2 - сиво
  Маица - код 2447 - 2 - сиво
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71