-41%

Фустан - код 789 - црна - Промоциja

На залиха
SKU
40703
-41%
Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2626 - сина
  Комплет - код 2626 - сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 2. Кардиган - код 998 - пудра
  Кардиган - код 998 - пудра
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Код 1044
  Код 1044
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 4. Маица - код 624 - циклама
  Маица - код 624 - циклама
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 870 - црвена
  Фустан - код 870 - црвена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 6. Фустан - код 594 - портокалова
  Фустан - код 594 - портокалова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Блуза - код 8051 - бело
  Блуза - код 8051 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Дуксер - код 5017 - борда
  Дуксер - код 5017 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Тренерки - код 276
  Тренерки - код 276
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 10. Кратки панталони - код 4747 - розова
  Кратки панталони - код 4747 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71