-36%

Фустан - код 802 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39637
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 65 % Полиестер - 35 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8989 - сиво
  Фустан - код 8989 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6585 - сиво
  Фустан - код 6585 - сиво
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Фустан - код 6585 - темно сива
  Фустан - код 6585 - темно сива
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Фустан - код 5516 - сиво
  Фустан - код 5516 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Кратки панталони - код 4747 - светло сина
  Кратки панталони - код 4747 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Код R1075 - црна
  Код R1075 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Фустан - код 2255 - црна
  Фустан - код 2255 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код B162 - борда
  Код B162 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Спортски комплет - код 183 - црна
  Спортски комплет - код 183 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Фустан - код 672 - розова
  Фустан - код 672 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Комбинезон - код 249 - виолетова
  Комбинезон - код 249 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 2093 - црна
  Фустан - код 2093 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 6643 - окер
  Фустан - код 6643 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 5514 - 3 - бело
  Фустан - код 5514 - 3 - бело
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71