-63%

Фустан - код 803 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39542
-63%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2255 - виолетова
  Фустан - код 2255 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 6566 - црна
  Блуза - код 6566 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Маица - код 5359 - светло сина
  Маица - код 5359 - светло сина
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 4. Дуксер - код 839 - небесно сина
  Дуксер - код 839 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 6566 - бело
  Блуза - код 6566 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 1517 - виолетова
  Фустан - код 1517 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Комбинезон - код 737 - црна
  Комбинезон - код 737 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Кардиган - код 781
  Кардиган - код 781
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 976 - небесно сина
  Фустан - код 976 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Кардиган - код 9596
  Кардиган - код 9596
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71