-71%

Фустан - код 804 - 4 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
769
-71%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 696 - црна
  Фустан - код 696 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Палто - код 7676 - црна
  Палто - код 7676 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Код DM-13 - црна
  Код DM-13 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 8570
  Блуза - код 8570
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 0566 - окер
  Блуза - код 0566 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 8171 - црвена
  Фустан - код 8171 - црвена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Код LS542 - зелена
  Код LS542 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 3665 - темно зелена
  Фустан - код 3665 - темно зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комплет - код 333 - ментол
  Комплет - код 333 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Комплет - код 1681 - црна
  Комплет - код 1681 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.203,71