-62%

Фустан - код 804 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
759
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3214 - црвена
  Фустан - код 3214 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 3298 - црвена
  Фустан - код 3298 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 11548 - црвена
  Фустан - код 11548 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0807 - црвена
  Фустан - код 0807 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Слични производи
 1. Боди - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Тренерки - код 1361 - 2 - сиво
  Тренерки - код 1361 - 2 - сиво
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Комплет - код 2404 - 1 - црна
  Комплет - код 2404 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 4. Фустан - код 2582 - бело
  Фустан - код 2582 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Комбинезон - код 4199 - 2 - небесно сина
  Комбинезон - код 4199 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Код YX6824 - сребро
  Код YX6824 - сребро
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Ролка - код 1591 - 2
  Ролка - код 1591 - 2
  MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Тениска с ефектен принт в бяло - код 3245
  Маица - код 3245 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Комплет - код 1578 - розова
  Комплет - код 1578 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 7128 - црвена
  Фустан - код 7128 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71