-71%

Фустан - код 804 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
770
-71%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид - 95 % еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2286 - црна
  Фустан - код 2286 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Къс дамски топ бюстие в светлосиньо - код 2541
  Топ - код 2541
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски изрязан бански в две части в синьо - код 9042
  Купачи - код 9042 - 7 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 11939 - бела
  Фустан - код 11939 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Бански комплект в две части с връзки в лилаво лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 8 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код B415 - борда
  Код B415 - борда
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Код B414 - ментол
  Код B414 - ментол
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Фустан - код 6737 - црна
  Фустан - код 6737 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в бежово - код 1086
  Комплет - код 1086 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71