-62%

Фустан - код 804 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
753
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2169 - зелена
  Фустан - код 2169 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 5878 - ментол
  Фустан - код 5878 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Блуза - код 3963 - црна
  Блуза - код 3963 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 2902 - 2 - бело
  Маица - код 2902 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Топ - код 5610 - кремова
  Топ - код 5610 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Комплет - код 5195 - циклама
  Комплет - код 5195 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 3249 - црна
  Топ - код 3249 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Кратки панталони - код 0251 - 1 - камуфлажа
  Кратки панталони - код 0251 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамски бански в две части в черно - код 2561
  Купачи - код 2561 - 4 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Маица - код 4357 - црна
  Маица - код 4357 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Спортски комплет - код 6931 - сиво
  Спортски комплет - код 6931 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71