-58%

Фустан - код 818 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40744
-58%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.247,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2447 - 2 - сиво
  Маица - код 2447 - 2 - сиво
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски клин лачен в цвят горчица - код 2164
  Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Фустан - код 2378 - пудра
  Фустан - код 2378 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Тренерки - код 21244 - 1 - црна
  Тренерки - код 21244 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски бански костюм с връзки в две части в черно - код 9051
  Купачи - код 9051 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски комплект потник и панталон в черно - код 0881
  Комплет - код 0881 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Топ потник рипс с ефектни презрамки в черно - код 44911
  Топ - код 44911 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Туника - код 8487 - шарена
  Туника - код 8487 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Код B578 - црна
  Код B578 - црна
  Special Price MKD 454,14 Регуларна цена MKD 744,14