-49%

Фустан - код 822 - циклама

Нема на залиха
SKU
39254
-49%
Special Price ден 754,00 Регуларна цена ден 1.479,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 789 - ментол
  Фустан - код 789 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Блуза - код 3890 - виолетова
  Блуза - код 3890 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Јакна - код 4748
  Јакна - код 4748
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 029 - неон жолта
  Фустан - код 029 - неон жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Панталони - код 788 - сиво
  Панталони - код 788 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 837 - виолетова
  Фустан - код 837 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 4475 - ментол
  Фустан - код 4475 - ментол
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Сако - код 949 - кафеава
  Сако - код 949 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Спортски комплет - код 763 - бело
  Спортски комплет - код 763 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Фустан - код 802 - црна
  Фустан - код 802 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71