-50%

Фустан - код 824 - кремова

Нема на залиха
SKU
38975
-50%
Special Price ден 580,00 Регуларна цена ден 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B7 - кафеава
  Код B7 - кафеава
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Фустан - код 2428 - црна
  Фустан - код 2428 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 1156 - циклама
  Фустан - код 1156 - циклама
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 7791 - бело
  Фустан - код 7791 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 0029 - виолетова
  Фустан - код 0029 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Блуза - код 1193 - борда
  Блуза - код 1193 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Код 92083 - розова
  Код 92083 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Код AC-1012 - црна
  Код AC-1012 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Фустан - код 519 - црна
  Фустан - код 519 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71