-42%

Фустан - код 824 - зелена

Нема на залиха
SKU
38976
-42%
Special Price ден 783,00 Регуларна цена ден 1.363,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 3985 - сиво
  Комплет - код 3985 - сиво
  Special Price ден 1.768,71 Регуларна цена ден 2.348,71
 2. Код LS591 - црвена
  Код LS591 - црвена
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 3. Фустан - код 4418 - путер зелена
  Фустан - код 4418 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Код LS567 - зелена
  Код LS567 - зелена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Фустан - код 7236 - виолетова
  Фустан - код 7236 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 8486 - зелена
  Фустан - код 8486 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Код 10926-6 - розова
  Код 10926-6 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Кардиган - код 1739 - виолетова
  Кардиган - код 1739 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Код NH2816 - портокалова
  Код NH2816 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Маица - код 690 - зелена
  Маица - код 690 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71