-78%

Фустан - код 827 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39039
-78%
Special Price MKD 319,00 Регуларна цена MKD 1.479,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 2915 - 1
  Фустан - код 2915 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Свободна дамска риза в светлосиньо - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2766 - сина
  Фустан - код 2766 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Панталони - код 2985
  Панталони - код 2985
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 2765 - розова
  Фустан - код 2765 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Маица - код 2389 - виолетова
  Маица - код 2389 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Фустан - код 9935 - 5 - шарена
  Фустан - код 9935 - 5 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Дамско боди в оранжево от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71