-40%

Фустан - код 828 - 1 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38686
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4757 - 1 - бело
  Фустан - код 4757 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 6432 - бела
  Фустан - код 6432 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4806 - бела
  Фустан - код 4806 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0991 - бела
  Фустан - код 0991 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 6787 - бело
  Фустан - код 6787 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Блуза - код 11632 - црвена
  Блуза - код 11632 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комплет - код 4152 - 4 - пудра
  Комплет - код 4152 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Тренерки-долен дел - код 14788 - 1 - камуфлажа
  Тренерки-долен дел - код 14788 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код 92083 - розова
  Код 92083 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 11632 - црна
  Блуза - код 11632 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Атрактивно дамско боди в цвят капучино - код 1279
  Боди - код 1279 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 6787 - виолетова
  Фустан - код 6787 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Елек - код 1618 - 1 - црна
  Елек - код 1618 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71