-40%

Фустан - код 828 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38687
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2903 - 4 - шарено
  Фустан - код 2903 - 4 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2903 - 3 - шарено
  Фустан - код 2903 - 3 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2581 - шарена
  Фустан - код 2581 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2964 - шарено
  Фустан - код 2964 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 3392 - шарена
  Фустан - код 3392 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Дамска тениска с принт в сиво - код 6369
  Маица - код 6369 - сиво
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Къс дамски топ в черно - код 2910
  Маица - код 2910 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Комплет - код 1407 - 4 - сиво
  Комплет - код 1407 - 4 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 11662 - пудра
  Блуза - код 11662 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамска тениска с принт в черно - код 2547
  Маица - код 2547 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Код B68 - 3 - шарена
  Код B68 - 3 - шарена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Дамска тениска в бяло с принт - код 2161
  Маица - код 2161 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 6155 - црна
  Фустан - код 6155 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 0041 - бела
  Фустан - код 0041 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Сукња - код 2260 - бело
  Сукња - код 2260 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71