-40%

Фустан - код 828 - 4 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38690
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2743
  Фустан - код 2743
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8596 - пудра
  Фустан - код 8596 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 7793 - циклама
  Фустан - код 7793 - циклама
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 5554 - розова
  Фустан - код 5554 - розова
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ в черно - код 6855
  Топ - код 6855 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Тренерки - код 1568 - 2 - борда
  Тренерки - код 1568 - 2 - борда
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Комплет - код 5923 - зелена
  Комплет - код 5923 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Комплет - код 11622 - бело
  Комплет - код 11622 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Ефектна дамска тениска в черно - код 0653
  Маица - код 0653 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 0186 - 4 - пудра
  Фустан - код 0186 - 4 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Тениска с анимационен герой в бяло - код 684
  Маица - код 684 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Маица - код 1560
  Маица - код 1560
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 7003
  Фустан - код 7003
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамски пижамен сет с атрактивен десен - код 2479 - 2
  Комплет - код 2479 - 2 - шарена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.623,71