-40%

Фустан - код 828 - 5 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38691
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6130 - бело
  Фустан - код 6130 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 0810 - бело
  Фустан - код 0810 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Фустан - код 8171 - бело
  Фустан - код 8171 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 5514 - 3 - бело
  Фустан - код 5514 - 3 - бело
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Фустан - код 854 - 4 - бела
  Фустан - код 854 - 4 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Кошула - код 4848
  Кошула - код 4848
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Џемпер - код 9266 - бело
  Џемпер - код 9266 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Код 10035 - црна
  Код 10035 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код Р24
  Код Р24
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Фустан - код 409 - светло сина
  Фустан - код 409 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Код B160 - борда
  Код B160 - борда
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Сукња - код 6767 - кафеава
  Сукња - код 6767 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Комбинезон - код 447 - зелена
  Комбинезон - код 447 - зелена
  Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
 9. Купачи - код 728 - црвена
  Купачи - код 728 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 9597 - кафеава
  Фустан - код 9597 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71