-74%

Фустан - код 836 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39138
-74%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 778 - црна
  Фустан - код 778 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 696 - црна
  Фустан - код 696 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Фустан - код 0489 - црна
  Фустан - код 0489 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Комплет - код 5671 - виолетова
  Комплет - код 5671 - виолетова
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Топ - код 0007 - виолетова
  Топ - код 0007 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 3231 - зелена
  Фустан - код 3231 - зелена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
 5. Фустан - код 564 - зелена
  Фустан - код 564 - зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 6. Фустан - код 416 - сиво
  Фустан - код 416 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Палто - код 1500 - борда
  Палто - код 1500 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Код B140 - борда
  Код B140 - борда
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Код CK3316 - кафеава
  Код CK3316 - кафеава
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Код OY1206 - жолта
  Код OY1206 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71