-50%

Фустан - код 84 - 1 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40616
-50%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3635 - 6 - шарена
  Фустан - код 3635 - 6 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 1277 - 4 - шарена
  Фустан - код 1277 - 4 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
Слични производи
 1. Код B107 - небесно сина
  Код B107 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 1030 - црна
  Фустан - код 1030 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 3. Код Р11 - црвена
  Код Р11 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 4. Код P96 - кафеава
  Код P96 - кафеава
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Фустан - код 7099 - 4 - борда
  Фустан - код 7099 - 4 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Фустан - код 0807
  Фустан - код 0807
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фармерки - код 9169 - 1 - црна
  Фармерки - код 9169 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Код B62 - 4 - шарено
  Код B62 - 4 - шарено
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Код B57 - тиркизна
  Код B57 - тиркизна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Код CF226-17 - жолта
  Код CF226-17 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71