-45%

Фустан - код 842 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41332
-45%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Акрил-95% Еластин-5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8190 - жолта
  Фустан - код 8190 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 8188 - жолта
  Фустан - код 8188 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 6969 - жолта
  Фустан - код 6969 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 6525 - жолта
  Фустан - код 6525 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1729 - окер
  Фустан - код 1729 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Атрактивна дамска блуза с червени мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код B351 - 2 - шарена
  Код B351 - 2 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Комбинезон - код 5562
  Комбинезон - код 5562
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 3350 - розова
  Маица - код 3350 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Тренерки - код 8961 - бело
  Тренерки - код 8961 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 7141 - црна
  Фустан - код 7141 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 6231
  Фустан - код 6231
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Маица - код 4097 - 1 - црна
  Маица - код 4097 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Код B452
  Код B452
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 11615 - бело
  Блуза - код 11615 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71