-44%

Фустан - код 858 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39081
-44%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 0060 - путер зелена
  Фустан - код 0060 - путер зелена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 883 - путер зелена
  Фустан - код 883 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 1156 - путер зелена
  Фустан - код 1156 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 632 - ментол
  Фустан - код 632 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Код B127 - сиво
  Код B127 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Блуза - код 0307 - борда
  Блуза - код 0307 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 6567 - 2 - бело
  Комплет - код 6567 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Комбинезон - код 2628 - небесно сина
  Комбинезон - код 2628 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Елек - код 9153 - бело
  Елек - код 9153 - бело
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 6. Код B111 - кремова
  Код B111 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Џемпер - код 6653 - сиво
  Џемпер - код 6653 - сиво
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 2070 - темно сина
  Блуза - код 2070 - темно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Фустан - код 354 - бела
  Фустан - код 354 - бела
  Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00