-40%

Фустан - код 860 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39339
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5654 - бело
  Фустан - код 5654 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2540 - бела
  Фустан - код 2540 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 3065 - бело
  Фустан - код 3065 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5507 - бело
  Фустан - код 5507 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2949 - бело
  Фустан - код 2949 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Код B262
  Код B262
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фустан - код 2231 - црвена
  Фустан - код 2231 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Къс дамски топ в черно - код 2967
  Топ - код 2967 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 4. Фустан - код 2766 - сина
  Фустан - код 2766 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фармерки - код 7772 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 7772 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Фустан - код 2155 - шарена
  Фустан - код 2155 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Спортски комплет - код 1750 - 2 - бела
  Спортски комплет - код 1750 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Свободна дамска риза в масленозелено - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Туника - код 0672 - бело
  Туника - код 0672 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71