-35%

Фустан - код 863 - жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38796
-35%
Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8989 - окер
  Фустан - код 8989 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 928 - окер
  Фустан - код 928 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 4483 - окер
  Фустан - код 4483 - окер
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Фустан - код 958 - окер
  Фустан - код 958 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 3336 - жолта
  Фустан - код 3336 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 5350 - борда
  Спортски комплет - код 5350 - борда
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Блуза - код 3898 - црна
  Блуза - код 3898 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 883 - кафеава
  Фустан - код 883 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код 4471 - црна
  Код 4471 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 4432 - окер
  Комплет - код 4432 - окер
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Кардиган - код 7002 - 4 - шарена
  Кардиган - код 7002 - 4 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код JZ-1901 - црна
  Код JZ-1901 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код Р80 - кафеава
  Код Р80 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Блуза - код 2666 - борда
  Блуза - код 2666 - борда
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71