-76%

Фустан - код 870 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38964
-76%
Special Price MKD 174,00 Регуларна цена MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 0320 - 3
  Кратки панталони - код 0320 - 3
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Код B440 - црна
  Код B440 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Код B335 - црвена
  Код B335 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Топ - код 2477 - црна
  Топ - код 2477 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Накъсани дамски дънки в сиво - код 4263
  Фармерки - код 4263 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 7. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки в светлорозово - код 11989
  Топ - код 11989
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Атрактивна дамска къса тениска с голо рамо - код 1232 - 1
  Маица - код 1232 - 1 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Летен дамски сет топ с паднали рамене и къси панталонки с атрактивен десен - код 7355 - 6
  Комплет - код 7355 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Маица - код 11792 - бело
  Маица - код 11792 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71