-45%

Фустан - код 877 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1257
-45%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2345 - црна
  Фустан - код 2345 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2593 - црна
  Фустан - код 2593 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2578 - црна
  Фустан - код 2578 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код YX6824 - црна
  Код YX6824 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2049 - 3
  Фустан - код 2049 - 3
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Спортски комплет - код 1761
  Спортски комплет - код 1761
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комплет - код 5356 - капучино
  Комплет - код 5356 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Комплет - код 6989 - 4 - виолетова
  Комплет - код 6989 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Сукња - код 11730 - црна
  Сукња - код 11730 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 3214 - црна
  Фустан - код 3214 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Тренерки - код 2308 - 1
  Тренерки - код 2308 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 9525 - бело
  Блуза - код 9525 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 4474 - бело
  Блуза - код 4474 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71