-42%

Фустан - код 883 - розова

Нема на залиха
SKU
38208
-42%
Special Price ден 580,00 Регуларна цена ден 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 861 - 2 - шарено
  Кошула - код 861 - 2 - шарено
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Блуза - код 875 - црна
  Блуза - код 875 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Код AC-1018 - ментол
  Код AC-1018 - ментол
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 4. Блуза - код 6650 - окер
  Блуза - код 6650 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 7236 - црвена
  Фустан - код 7236 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Код DD-594 - црна
  Код DD-594 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Кошула - код 846 - 1 - бела
  Кошула - код 846 - 1 - бела
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Код WG11633-3 - црна
  Код WG11633-3 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 701 - светло виолетова
  Фустан - код 701 - светло виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Блуза - код 4419
  Блуза - код 4419
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71