-16%

Фустан - код 885 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38388
-16%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12003 - црвена
  Фустан - код 12003 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 9949 - корали
  Фустан - код 9949 - корали
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 4671 - црвена
  Фустан - код 4671 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Фустан - код 20100 - црвена
  Фустан - код 20100 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 11966 - црвена
  Фустан - код 11966 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код B531 - шарена
  Код B531 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска тениска рипс в черно с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Фустан - код 3492 - шарено
  Фустан - код 3492 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Елегантен дамски топ в черно - код 4611
  Топ - код 4611 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 44477 - капучино
  Фустан - код 44477 - капучино
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Комплет - код 4875
  Комплет - код 4875
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Код 11551-10 - кафеава
  Код 11551-10 - кафеава
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Стилен дамски гащеризон в черно - код 1525
  Комбинезон - код 1525 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в бяло - код 3299
  Блуза - код 3299 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71