-32%

Фустан - код 887 - 1 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40588
-32%
Special Price MKD 1.218,00 Регуларна цена MKD 1.798,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Вискоза-65% Полиестер-35%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4441 -3 - шарена
  Фустан - код 4441 -3 - шарена
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 2. Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 3. Фустан - код 4441 - 1 - црна
  Фустан - код 4441 - 1 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 4. Фустан - код 5555 - 3 - бело
  Фустан - код 5555 - 3 - бело
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 5. Фустан - код 6610 - шарена
  Фустан - код 6610 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Код B136 - темно сина
  Код B136 - темно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Код P25 - розова
  Код P25 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Панталони - код 0344 - 1 - црна
  Панталони - код 0344 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 8365 - жолта
  Блуза - код 8365 - жолта
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Код DM-13 - жолта
  Код DM-13 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Код 5350 - небесно сина
  Код 5350 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2026 - борда
  Фустан - код 2026 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 324 - црвена
  Фустан - код 324 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 8861 - светло сива
  Блуза - код 8861 - светло сива
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 0247 - црвена
  Блуза - код 0247 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71