-38%

Фустан - код 892 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40960
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3492 - шарено
  Фустан - код 3492 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1256 - 1 - шарено
  Фустан - код 1256 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71
 5. Фустан - код 3453 - шарена
  Фустан - код 3453 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 8177 - црна
  Тренерки - код 8177 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Туника - код 4605 - црна
  Туника - код 4605 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 1610 - праска
  Фустан - код 1610 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Кокетна разкроена пола в кафяво - код 6767
  Сукња - код 6767 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 1656 - бело
  Фустан - код 1656 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Дамски бански костюм в две части рипс в светлолилаво - код 4964
  Купачи - код 4964 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 11996
  Фустан - код 11996
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 2922
  Блуза - код 2922
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 3501 - 3 - праска
  Блуза - код 3501 - 3 - праска
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Фустан - код 8137 - небесно сина
  Фустан - код 8137 - небесно сина
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71