-41%

Фустан - код 903 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40755
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиакрил - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2345 - црна
  Фустан - код 2345 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 2203 - црна
  Фустан - код 2203 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2593 - црна
  Фустан - код 2593 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Комплет - код 9080 - 4 - сиво
  Комплет - код 9080 - 4 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 2. Тренерки - код 5652 - 1 - виолетова
  Тренерки - код 5652 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 3. Спортски комплет - код 6931 - праска
  Спортски комплет - код 6931 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 1729 - светло сина
  Фустан - код 1729 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код B156 - окер
  Код B156 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Код В146 - сиво
  Код В146 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Дуксер - код 11450 - црна
  Дуксер - код 11450 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамска тениска в черно със златен надпис - код 3350
  Маица - код 3350 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Код B308 - кремова
  Код B308 - кремова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71