-66%

Фустан - код 907 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
2113
-66%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.740,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 96 % Еластан - 4 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 11794 - црна
  Фустан - код 11794 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 6081 - 1 - црна
  Фустан - код 6081 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2766 - црна
  Фустан - код 2766 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 1257 - црна
  Фустан - код 1257 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Код B334
  Код B334
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Код AC-1016 - кафеава
  Код AC-1016 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Дамска риза в бордо с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 4 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код 0651 - 2
  Код 0651 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 6585 - црна
  Фустан - код 6585 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Блуза - код 2535 - бело
  Блуза - код 2535 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Блуза - код 3111 - црна
  Блуза - код 3111 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 5169 - 1 - црвена
  Фустан - код 5169 - 1 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Блуза - код 3340 - 2 - црна
  Блуза - код 3340 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71