-35%

Фустан - код 925 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39042
-35%
Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 80 % Вискоза - 20 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0701 - кафеава
  Фустан - код 0701 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1510 - кафеава
  Фустан - код 1510 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 958 - кафеава
  Фустан - код 958 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 928 - капучино
  Фустан - код 928 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 7356 - кафеава
  Фустан - код 7356 - кафеава
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1681
  Комплет - код 1681
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 2. Фустан - код 2500 - црна
  Фустан - код 2500 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Кошула - код 405 - путер зелена
  Кошула - код 405 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Кошула - код 4848
  Кошула - код 4848
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Сако - код 1980 - борда
  Сако - код 1980 - борда
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Кардиган - код 4446 - виолетова
  Кардиган - код 4446 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 5151 - тиркизна
  Блуза - код 5151 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Код AC1005 - портокалова
  Код AC1005 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Код 5350 - небесно сина
  Код 5350 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код H - 9026 - жолта
  Код H - 9026 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71