-35%

Фустан - код 925 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39041
-35%
Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 80 % Вискоза - 20 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5263
  Блуза - код 5263
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Дамски топ в циклама - код 5215
  Топ - код 5215 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Боди - код 3313 - 5
  Боди - код 3313 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска тениска с ефектен гръб в жълто - код 4515
  Маица - код 4515 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Дамска тениска с принт зодия лъв черно - код 2342
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Комплет - код 2247 - виолетова
  Комплет - код 2247 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 7. Сукња - код 4390 - 1 - небесно сина
  Сукња - код 4390 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Тренерки-долен дел - код 3155 - 2 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 2 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Код B300 - бело
  Код B300 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Фустан - код 1610 - праска
  Фустан - код 1610 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71