-35%

Фустан - код 936 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39491
-35%
Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8989 - црна
  Фустан - код 8989 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6585 - црна
  Фустан - код 6585 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Фустан - код 0701 - црна
  Фустан - код 0701 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1510 - црна
  Фустан - код 1510 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 6364 - црна
  Фустан - код 6364 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9028 - окер
  Фустан - код 9028 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 0083-2 - шарена
  Фустан - код 0083-2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 4146 - розова
  Фустан - код 4146 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код R1075 - црна
  Код R1075 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Спортски комплет - код 8081 - бело
  Спортски комплет - код 8081 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 5156 - 2 - шарена
  Блуза - код 5156 - 2 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 937 - виолетова
  Блуза - код 937 - виолетова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Блуза - код 7878 - портокалова
  Блуза - код 7878 - портокалова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 8800 - ментол
  Фустан - код 8800 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 624 - неон жолта
  Маица - код 624 - неон жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71