-39%

Фустан - код 937 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39478
-39%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.827,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9076 - 3
  Фустан - код 9076 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1679 - 5 - капучино
  Фустан - код 1679 - 5 - капучино
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1679 - 4
  Фустан - код 1679 - 4
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 4672 - кремова
  Фустан - код 4672 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 4453 - 3
  Фустан - код 4453 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Код P248
  Код P248
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Код B498 - кафеава
  Код B498 - кафеава
  Special Price MKD 638,00 Регуларна цена MKD 928,00
 3. Фустан - код 4589 - 1 - шарена
  Фустан - код 4589 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Маица - код 4079
  Маица - код 4079
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Бански комплект в две части с връзки в бяло - код 2671
  Купачи - код 2671 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 1208 - бела
  Фустан - код 1208 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 4448 - црна
  Блуза - код 4448 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Топ - код 5954 - 1 - бело
  Топ - код 5954 - 1 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дамско изрязано боди в сиво - код 3322
  Боди - код 3322 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71