-36%

Фустан - код 946 - црна

Нема на залиха
SKU
39140
-36%
Special Price ден 1.015,00 Регуларна цена ден 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 4085 - виолетова
  Кардиган - код 4085 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 5454 - 7 - шарена
  Фустан - код 5454 - 7 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Фустан - код 0006 - црвена
  Фустан - код 0006 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 4400 - путер зелена
  Блуза - код 4400 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Блуза - код 7878 - светло сина
  Блуза - код 7878 - светло сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 1598 - зелена
  Фустан - код 1598 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Јакна - код 794 - портокалова
  Јакна - код 794 - портокалова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Блуза - код 5321 - црна
  Блуза - код 5321 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Туника - код 143 - бело
  Туника - код 143 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Сукња - код 5471 - окер
  Сукња - код 5471 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71