-36%

Фустан - код 946 - црвена

Нема на залиха
SKU
39592
-36%
Special Price ден 1.015,00 Регуларна цена ден 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 8092 - пудра
  Џемпер - код 8092 - пудра
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Код B6 - црна
  Код B6 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 3. Фустан - код 8102 - пудра
  Фустан - код 8102 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кардиган - код 783 - окер
  Кардиган - код 783 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 4571 - темно сина
  Фустан - код 4571 - темно сина
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 6. Блуза - код 6613 - бело
  Блуза - код 6613 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Фустан - код 3698 - светло сина
  Фустан - код 3698 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Блуза - код 756 - кафеава
  Блуза - код 756 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 9. Маица - код 3597 - путер зелена
  Маица - код 3597 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Блуза - код 0065 - розова
  Блуза - код 0065 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71