-44%

Фустан - код 949 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39359
-44%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3999 - црвена
  Фустан - код 3999 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 5190 - борда
  Фустан - код 5190 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 6100 - борда
  Фустан - код 6100 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 6100 - црвена
  Фустан - код 6100 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 8293 - црвена
  Фустан - код 8293 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0701 - црна
  Фустан - код 0701 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Код B72 - сиво
  Код B72 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Блуза - код 6455 - црвена
  Блуза - код 6455 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Фустан - код 8999 - жолта
  Фустан - код 8999 - жолта
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Блуза - код 2666 - борда
  Блуза - код 2666 - борда
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Код AC-1017 - портокалова
  Код AC-1017 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Маица - код 504 - бела
  Маица - код 504 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 0060 - борда
  Фустан - код 0060 - борда
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 805 - виолетова
  Фустан - код 805 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71