-14%

Фустан - код 965 - сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
695
-14%
Special Price MKD 1.711,00 Регуларна цена MKD 2.001,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2472 - 1
  Фустан - код 2472 - 1
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
Слични производи
 1. Дамска тениска в бяло - код 5357
  Маица - код 5357 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 0142 - црна
  Блуза - код 0142 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2915 - 4 - корали
  Фустан - код 2915 - 4 - корали
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Ефектна тениска с надпис и перли в бяло - 4357
  Маица - код 4357 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Код 2228 - црвена
  Код 2228 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска риза къс ръкав с къдрици в червено - код 4136
  Кошула - код 4136 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамски топ в бяло с къдрички - код 5954
  Топ - код 5954 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 0308 - пудра
  Блуза - код 0308 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Боди - код 8180 - путер зелена
  Боди - код 8180 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Атрактивна дамска тениска с дантела в черно - код 3912
  Маица - код 3912 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71