-38%

Фустан - код 995 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1876
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7128 - црвена
  Фустан - код 7128 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 11513 - црвена
  Фустан - код 11513 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Фустан - код 8706 - 2 - борда
  Фустан - код 8706 - 2 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 149 - црвена
  Фустан - код 149 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 1478 - 1 - црвена
  Фустан - код 1478 - 1 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 0737
  Блуза - код 0737
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 3. Код AC1001
  Код AC1001
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71
 5. Код B60 - борда
  Код B60 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Блуза - код 4111 - црна
  Блуза - код 4111 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Сако - код 2900 - путер зелена
  Сако - код 2900 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 165 - сиво
  Фустан - код 165 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 1188 - розова
  Фустан - код 1188 - розова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Панталони - код 6077 - 3 - окер
  Панталони - код 6077 - 3 - окер
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71